Reklama
Strona 37 z 134 PierwszaPierwsza ... 2735363738394787 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 541 do 555 z 2001

Temat: Moj druid

  1. #541
    konto usunięte

    Domyślny

    Sry ze tak dlugo nic nie dawalem ale jakos niechcialo mi sie grac wczoraj bylem na dl ale nic az tak ciekawego nie bylo wiec nie zrobilem ss moze w ten weekend wbije lvl i mlvl to wzuce ss:)

  2. #542
    konto usunięte

    Domyślny

    Niezly magic level dobry jestes też chciałbym mie taki lvl
    Pewnie długo robiłeś runy

  3. Reklama
  4. #543
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam. Dzieki temu ze Gromuald podal mi najodpowiedniejszy link do strony do hostowania ss'ow przehostowalem Haloween'owy krociotki hunt na dl'ach :D Wielkie DZIEX! dla Ciebie Gromuald za link :>
    A oto ss'y:














    Ostatni DL szybko uciekal, ale mial z czym...mial w kieszeni cos malo wartego ale fajnego :)




    Te ss'y sa juz stare...ale znowu sie rozkrecam i obiecuje ze nie bedziecie musieli zbyt zdlugo czekac na nowe ::D

    @edit.
    Dziex za all komenty ^^
    PozdrO!

  5. #544

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    32
    Posty
    775
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    GZ FSa Mario :)
    Oglądam ten temat od początku ale nigdy nie chciało mi sie komentować :D
    A wczoraj spotkałem Szczyglo :D
    Napisalem mu PW ze fajne zdjecia wkleja, powiedział dzieki i juz sie wiecej nie odezwal xD.
    Dwa dni grania na Calmerze a juz jednego z was spotkałem :P
    Dwa dni grania i 20 lvl <dumny> :D

  6. #545
    konto usunięte

    Domyślny

    Ahh mario spoko ze powracasz bo nuda;p btw moj lvl i mlvl:)


    Thx za all comenty dawajcie wiecej:>

  7. #546
    konto usunięte

    Domyślny

    Nie ma za co Mario;) Btw niedlugo zobaczycie kolejny stan mojej postaci:P Sry ze moje screeny nie sa z zadnych huntow, ale narazie splacam dlug, bo pozyczylem od kumpla 1 mln gp, a tak btw ktos powiedzial ze pewnie duzo run robilem:D Ostatnio podliczylem i zrobilem okolo 600 bp uhow...;) A hunty beda jak splace dlug do konca, wtedy zaczne wasteowac manasy, uhy itp:P

    A tak przy okazji, macie fajne postacie, jezeli macie troche wiecej kasy to wezcie sobie blockera i jednegosorca/druta i na hydry z rodem/wandem i exori vis.. mlvl zapierdziela jak szalony a o expie to juz nie wspomne.. tylko nie liczcie ze zarobicie, bo w wiekszosci wam sie nie zwroci, mi 40 bp manasow szlo migiem:P No ale bywa ze sie zwroci.. i nie stawiajcie zadnych summonow, bo zabieraja wam expa;)

  8. #547
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up
    Nie poradziles nam nic nowego z tymi hydrami...jak widziales na ss'ach to bylismy na hydrach jzu bardzo dawno...ja na hydrach pierwszy raz bylem ta postacia ok. rok temu. Jestem bardzo doswiawczonym graczem bo gram w Tibie od okolo 2 lat i wiem gdzie i jak expic..na hydry sa potrzebne ds'y jeszcze na naszych lvlach poniewaz gdyby nie one to bysmy stracili drugie tyle manasow, bo zabicie hydry bez ds jest trudne. No nic dziex za dobre chceci pomocy jak poexpic ale niestety my to juz znalismy :)

    Pozdrawiam,
    Mario.

  9. #548
    konto usunięte

    Domyślny

    Hmm spodziewalem sie, ze znacie ten sposob no bo prawie kazdy go zna, ale jednak jak dlamnie wole bez dsow i robilem to bez zadnych problemow, dsy stawiasz jak zalezy Ci na kasie, jezeli chcialbys miec duzy exp i szybszy mlvl to bez dsow, dsy troche zabieraja expa, a przy szybkim resspie to duzo na godzine, no ale musisz miec troche gp... wiec ten sposob to raczej dla bogatszych... na moim servie pewien gosciu w 7 dni wbil z 72 lvla na 100 lvl oraz z mlvl z 60 na 65, przetracil na to 1 mln gp;) A no i expil na hydrach, tylko tu uzywal raczej e wave.. 3 hydry lurowal i e wave walil;) Na poczatku z blockerem, a pozniej juz raczej sam chociaz nie jestem pewien, bo tak mu to szybko szlo ze nie mialem okazji spytac sie go...

  10. #549
    konto usunięte

    Domyślny

    Lvl;)

    Coment dawajcie:>

  11. #550
    konto usunięte

    Domyślny Wielkie GZ

    Gz gz

    Nigdy nie mialem takiego wielkiego levca wiec wam zazdroszcze, ale fajne ss'ki :D

    Nice thread ;]

  12. #551
    konto usunięte

    Domyślny

    hehe fajne ss gz lvl and m lvl

    @cos tam innego

    teraz ogladam wszystkie takei tematy bo zamawialm pacca i chce pozac jakies miejsca ;):)

  13. #552
    konto usunięte

    Domyślny

    Hmm

    Dobre Eq
    Dobre Skille
    Dobry Lvl

    SS'y fajne , niemam nic do zarzucenia :)

    10/10

  14. #553
    Avatar Alien13
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Zadupie 16
    Posty
    45
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    oo Wkońcu jakieś ss ;] Gz ;] Ja teraz mam 21 Knighta na Harmoni :P



  15. #554
    konto usunięte

    Domyślny ..

    to na OTS bo na tibia community ni ma takiej postaci. Na OTSie to se możesz. Ja mam na OTS GM, Druta 400lvl i co z tego?
    Żeś zaszpanował...

  16. #555
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up

    Buhaha! To do mnie, ze moja postac z ots'a? A rześ zaświecil! Buhahahahahaha!!!
    Normalnie nie moge! Masz szczescie, ze pomyslalem ze to zart, bo inaczej bym Cie troszke powyzywal xD Jak nauczysz sie pisac to wpisz na Tibi.com w community: "Mario of Calmera" A najlepiej to skopiuj i wtedy zobaszysz ze taka postac istnieje -.-

    ZAAAAAAAAAAAL!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. Mój pierwszy smok, giant spider, vampire
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 07-05-2008, 07:40
  4. Mój Pierwszy Smok / 2 Rodzaje
    Przez Victorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 04-05-2008, 17:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •