Reklama
Strona 130 z 134 PierwszaPierwsza ... 3080120128129130131132 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,936 do 1,950 z 2001

Temat: Moj druid

  1. #1936
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hej ! ; D

    Widzę , że wystarczy was trochę postraszyć i od razu widzę efekty haha :)


    Teraz odpowiem na wasze pytanka : )


    nor_bixs

    Może odbiegnę trochę od tematu, ale moim skromnym zdaniem, przydała by się zmiana nazwy tematu, ponieważ ss'y dodają tu 3 albo 4 osoby, ale to tylko moje skromne zdanie i nie musicie się z nim zgadzać ;>
    Nie , nie mam zamiaru zmieniać nazwy tematu , a chłopakom ona nie przeszkadza :)

    Avoid
    Mam 80 eldera. Ide w twoje ślady. Jesli moglbys mi doradzic gdzie expic itd prosze zrob to ;)

    Mozesz napisac w tym temacie, ale taka sama wiadomosc wyslij mi na PW gdyz czasem forum po prostu mi sie zacina i nie moge wertowac stron.
    Znajdę trochę więcej czasu to napisze na pw :)

    Torg User
    Mario : Nie lepiej by bylo gdybyscie sobie smigali sobie z Rogusem na brameczki poi ;> ?
    Jaki jest waszy sredni profit na drakenach ?
    Mysleliscie o tym, by wziac jakiegos mska i isc na te abom i draken elite ? :>
    Moze masz niski lvl, ale widze ze masz starannie prowadzona postac.
    Kiedy planujesz 200-tke ?
    Peknie przed swietami ?
    Po pierwsze to dzięki za tak długi komentarz : D
    Wiesz z bramkami to jest tak , że bez shared nie maja one za dużego sensu a ja bez Rogusa nie ruszam się z depo =P
    Drakeniki pobijemy już niedługo w dwójkę. Profit na drakenach jest przeważnie 50k+ na łeb . Co do 200 lvl'a wiesz ja dziś mam chęć do gry a jutro już mogę jej nie mieć taki już jestem :)


    Bubel postrach Calmery ale się naśmiałem , JA JESTEM TWOIM FANEM ahuehaUAHahe =D


    Wczorajszy 170 lvlek :) i jakaś akcja ostatnia z drakenow na jakiś czas :)






    Na dziś to tyle. Dziś odpalę casta z tych drakenow elite~~ więc szukajcie mnie na Cascie ok godziny 20 :)

    Pozdrawiam Mario : )




    PS. ROGUS LESZCZ

    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 30-09-2010, 19:39

  2. #1937
    Avatar Naki94
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Gratulacje 170 Mario ;)

  3. Reklama
  4. #1938
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak jak obiecaliśmy poszliśmy na coś innego niż drakeny ale okazało się to złym wyborem gdyż przez pół hunta się nudziliśmy a loot był chujowy więc niestety zanosi się na powrót króli na zamek ; ]

    Zacznę od ss z bossa, 2 taski left :d







    Pierw poszliśmy po shielda ale po niedługim czasie stwierdziliśmy że zaraz tam uśniemy więc spadamy





    Potem przeszliśmy się na PoI co było lepszym rozwiązaniem choć exp Mario miał w miare za to ja miałem żałosny, loot też nie dopisał


















    Loot :S



    To tyle.


    ~Rogus

    Rogus Lyth ~310ek, Darth Herro ~120 ed, Bruk Alus ~140ms

    Dla jednych smierc to laska dla nas to ostatecznosc. HAIL No Justice !



    NOWA PLYTA PROJEKT OSTRY EMADE JUZ 26 LISTOPADA W SKLEPACH!!!
    http://szalonykefirek.wrzuta.pl/audi...kt_ostry_emade.

  5. #1939

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dodam jakies stare eseski bo nie mam narazie duzo nowych :D

  6. #1940
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Joł!
    W końcu udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu i weny, żeby napisać jakiś porządny koment :P . Przeglądając 7 kart, stwierdziłem, że jeszcze nie widziałem takiej koncentracji SSów na tylu stronach!

    A że dodatkowo #Mario:
    PS. Kuba333 długo Twojego komentarza już w temacie nie było =\ Czekamy na niego !! =D
    ... to po prostu nie mogłem się powstrzymać!

    Jeszcze jak #Torg User dowalił:

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie pitolic mi tutaj, tylko wklejac zdjecia.
    Jak chcecie wyczerpujacych komentarzy to prosze.
    ..., to się poczułem z deka zagrożony na mojej pozycji. W końcu to ja jestem od wyczerpujących komentów ;> .


    Taa... Nie pomyliliście się. To będzie jeden z tych Epików ;] .


    #Mario
    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam wszystkich !
    Niestety z niesmakiem piszę tego posta , po przerwie w grze spowodowanej mocnym zdenerwowaniem się na nowy zakup wczoraj wróciłem. Sprawa z Camem wygląda następująco kupiłem go wszystko było pięknie , dostałem key'a sprawdziłem czy działa - wszystko było ok. Następnego dnia wybierałem się już na drakeniki , patrze a tu co ? ;o . Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Niby Hardware fingerprint zmienia się tylko po formacie , a mi się zmienił wraz z restartem komputera i dlatego wyszła taka lipa. Ma ktoś może pomysł dlaczego tak się dzieje? Loguje się tym samym użytkownikiem co za pierwszym razem włączałem, oczywiście formata też nie robiłem więc nie mam po prostu pojęcia. Ktoś kto się zna i może zna przyczynę proszę o wiadomość na PW !
    Lipa fest ;d . I co dalej? Może spróbujesz jeszcze raz? Czy faktycznie szkoda nagrywać, jak jest cast?

    Oczywiście porobiłem zdjęcia z tego co grałem - teraz to już standard , wbijam i na drakeny bo i są opłacalne i nie nudzi mi się tam. Nigdy tak nie miałem żeby tyle razy pod rząd huncic w tym samym miejscu ale tam to mogę huncic i huncic.
    Widać :P . Nigdzie nie widziałem, żeby ktoś na jednej miejscówce siedział z taką konsekwencją ;-) .

    Schodzicie czasem niżej - na Elite i Abomination`y?

    Koniec tego biadolenia , przejdźmy do zdjęć !
    No, ładnie... Miewałeś już takie akcje, że się 2 drakeny przerzuciły na Ciebie? Widywałem też momenty, w których miałeś na klacie Warmastera, a blocker 8 następnych drakenów - musiał być niezły hardzik z leczeniem? ;p .

    Właśnie - tak przy okazji - 'mas res' leczy również leczącego, czy tylko innych?

    Za loot ten duży z czterech tur z Kniffkiem wyszło 815k ~ profit ok. 130k na głowę ,a z Rogusem po 25k profitu. Ogólnie nie wiem czy jest sens dodawania znów kolejnych akcji z drakenów? Tu zwracam się do was z zapytaniem czy chcecie jeszcze te nudne 'akcje?" Jeżeli nic się nie wyjaśni z camem to czekam do następnego możliwego terminu wyrobienia key'a czyli ok miesiąc =\[...]
    Ja bym proponował może trochę bardziej urozmaicone SSy. Poklepcie po drodze na Razzachai moby w Ogrodach Imperatora albo coś...


    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Takie pytanie do czytelników czy ktoś byłby zainteresowany oglądaniem Casta mojego ? :) Jeżeli tak napiszcie pod spodem w komentarzach , a Casta odpalę już dziś na drakenach :)
    Nie mam czasu na Forum bardzo, a co dopiero na Casta :c . A jednak, po długim namyśle, postanowiłem obczaić, czy to faktycznie takie fajne jest :P . I faktycznie...


    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hello :D

    No więc tak, po długiej nieobecności spowodowanej dokładnie tym co pisał wyżej Rogus znalazłem trochę czasu żeby pograć :) Mogę powiedzieć , że nasz wypad na północ Polski był mega fajny i spędziliśmy zajebiście czas haha ( co nie Przemek?? XD).

    Nie mam weny na pisanie jakiś zbędnych duperel więc zapodam wam nudnawe zdjęcia =]
    Dobra, niech będzie, pisał, że skromny ;d . Ehh, Wy to macie te wyjazdy xP .

    BUBEL NOOB HAHAH

    Jakby temat oglądał temat ktoś kto się zna na Camie to problem jest rozpisany stronę wcześniej. CO do dodawania zdjęć to nie wiem jak z tym będzie ponieważ mam dużo zajęć + ponownie będziemy stawiać OTS.

    Następne ss'y będą jak ktoś zaprosi mnie na ciekawy hunt.

    Pozdrawiam Mario
    SSy bardzo szykowne. Jak jest w tym Razzachai? Fest hard, potwory łażą grupami, czy raczej luźno, ciężko lurować?

    Full atk w Razz~ - chyba się zapomniałeś :P .


    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No siema :)

    Jakoś w tym tygodniu złapało mnie przeziębienie + pogoda nie jest zbyt piękna , a w szkole jest jeszcze nieco wakacyjnie to postanowiłem trochę pograć. A , że zawsze mam wolnego knighta w postaci Rogusinskiego to pohuncilismy trochę i oto tego efekty :)
    Hehe, ku chwale Tematu ;-) . Foty miodne... Te Kopy, 8 Behe i hit za 1044... Ładnie.

    W tym momencie dodałem wszystkie swoje ss'y , mam nadzieje że będą jakieś komentarzyki :) Następne zdjęcia będą jak znów znajdę chęci na grę :)[...]
    A widać, że Ci ich nie brakuje. To się chwali :) .


    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [...]Takie pytanie do czytelników czy ktoś byłby zainteresowany oglądaniem Casta mojego ? :) Jeżeli tak napiszcie pod spodem w komentarzach , a Casta odpalę już dziś na drakenach :)[...]
    Właśnie, mógłbyś informować na bieżąco - tak 'szablonowo' o swoim caście? Również chętnie oglądnę :-) .


    #Rogus
    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Wielkie dzięki ;] Takie komentarze bardzo motywują.
    A takie? :D .

    Nie mam za dużo ssów gdyż wybrałem się nad morze z 4 ziomkami co zaowocowało 5cio dniowym ciągiem ;]
    Zdjęcie 3/4 pozostałości po zapasach wódki i 1/4 piwa :D
    Takimi SSami też nie pogardzę ^^ .

    Na razie to tyle więcej fot będzie jak skończę taskować Sea Serpenty i zacznę siekać demy ;]

    Rogus~[/B]
    Ładnie; czekam, aż ktoś z Was będzie jechać Demon Oaka... :-) .


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie graliśmy długo bo byliśmy obaj nad morzem zresztą okazało się że nie daleko od siebie i była okazja do częstego picia ;]
    Po powrocie padłem 3x (raz przez kombo od kokona devovorgi za 4.5k hp = full hp a 2x od kicka/freeza gdyż przez 4dni te nieustannie nękały graczy USA serwerów)
    Od tego poniedziałku zacząłem jeszcze pracować dorywczo a Mario jest dosyć zajęty pewną osobą + szkołe ma ale to już sam wam pewnie napisze więc narazie nie mamy zbyt dużo czasu na pykanie w tibie xd

    Ale już niedługo wrócimy ;d

    To tyle narazie następnym razem dodam troche ssów bo coś tam bd miał ;]

    ~Rogus
    a) ładnie, ładnie :P ; Wy tak co roku nad to morze jeździcie, bo mi się zdaje, albo widziałem gdzieś tu Wasze SSy z tamtego roku...?

    b) te "kokony" hitały za all hp i manę?


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do expa to tak w granicach 300/h+ bo bije samo exori aby Mario mógł też poexpić xd na share byśmy wyciągali z 700 bez staminy premiowanej oczywiście. Profity oczywiście są, po około 120k na hunta. Co do loota to za jakieś 4 miechy chociaż będzie on na bank mniejszy gdyż bijemy teraz często zamek i w drodze powrotnej idę do NPC gdzie sellam all xd
    Exp. dupny, nie ma co. Czyli wychodzi na to, że #Mario ma ponad 1 mln exp/h? Dłużej zbierajcie te looty, tak mniej - więcej do poziomu #Kurtza z UF! :D .

    [...]Zdjęcia dodam w najbliższym czasie gdyż w weekend byłem z kolegami w Tomaszowie u znajomych przy okazji poznałem dwie zajebiste osoby znane mi z Tibii mianowicie Eldertego (teraz Quarden) i Woxa (teraz Quenthell Of Libery) ;] Tak zajebiste jak Mario, Szczygło i Kniffek ;d

    To tyle na razie.

    ~Rogus
    Jaki ten świat mały ;d .


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [...]Pare lvli wbitych na taskach
    Ile ok. wyciągasz expa/h?

    Nowy best 587 ;]
    Z 'utito'? :P .

    Kończyła mi się powoli kasa więc razem z moim RLem poszliśmy ojebać lootka a było co bo zbierałem go jakieś 3 miesiące+
    Tu jest sklejka z kilku serwer logów ale nie wszystkich bo by za dużo miejsca zajęło xd
    Mogłeś te looty pokazać : j .

    A tu kasa po około 2h męki chodzenia wte i wewte do djinów itp :d[...]
    Ładnie...


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [B]
    Oks pozbierało się parę ssków więc tak jak obiecałem wklejam, mam nadzieję że się wam spodobają ;]
    Drakeny z Koksem Mariem ;]
    Zdarzają Ci się w ogóle redy przy bloczeniu? ;d .

    Odrobiony 300 ;]]]
    Podwójne graty ; ) .

    I loocik ładny loocik ;d
    Oj, bardzo... ;p .

    Poszedłem sobie dziś robić taska na Serpenty z ziomkiem bo jeszcze 3 taski i demki ;]
    Hehe, tylko ludziom smak robisz :P . Jak planujesz taskować? Z siocherem (#Mario ofc ;p), czy solo? Jak by to wyglądało, gdybyście jechali na shared expie, tzn. healer tylko leczy, a ty klepiesz Demy - nie zaliczy Demona na Twoje konto?

    Robiłem ssa zaraz po tym ale nie wiem czemu nie zapisał się wgl a było 9 moobow na mnie i 1 biegał luźno więc jest tylko taki :/[...]
    Niezła masówka xP .


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [B]Coś widzę że znów mało commentów jest =/ Liczymy na więcej jako że dodajemy od paru dni codziennie ssy z akcji i tak jak Mario wyżej napisał będzie on castować nasze wypady około godziny 20. Jeśli ktoś ma czas może jutro wbić będziemy koło 20 ;]
    A dzisiaj, np.? ;] .

    Komentów mało, ale jak już są...

    I loocik 170k profitu w 1.5h ;]
    Też tak chcę... ;< .


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [B]
    Miałem wczoraj wieczorem dodać ssy ale kumpel zadzwonił czy bym nie wyszedł pić, a ja nie potrafię odmawiać ;/[...]
    Oj, to niedobrze... xD . Chociaż z drugiej strony, przynajmniej nie umiesz odmówić, jak Cię ktoś na hunta potrzebuje :P .

    [...]Tak jak pisałem poszedłem robić taska na Serpenty z czego będą niżej ssy i oczywiście jakieś akcje z zamku z Marjanem i Mantim.
    Fajne hity :P . Na ile hitów starcza mniej-więcej ten buff?

    Loocik, ogólnie mi się zwróciło za supplies a Manti jako że siochał wyszedł na 40k profitu.
    Niby loot nie zachwycał ale okazało się że wyszliśmy po 60k profitu :d
    Profit po 80k ;]
    Ehh, Wy Chłopcy-profitowcy... ;d .

    Jako że Manti mi płakał od paru dni żebym pozbierał soile na elemental sphares to poszedłem.
    Fajna odmiana w SSach :] . Ta część ESphere. dla Kiny harda?

    Zostałem miło zaskoczony kiedyś na 1k mf udawało się lootnąc max 20 soili a teraz wypiłem tylko 800mf i ...
    Mnie zaś w tym temacie już mało co zaskoczy... xd .

    To by było tyle :d dziś znów chyba skoczymy na zamek z Mariem i być może będzie znów cast o 20 o ile nie pójdę gdzieś dobijać resztek mojej wątroby :d
    Póki temat na tym nie ucierpiał, to nie mam zastrzeżeń ;D . A tak "serio", zbieraj gp i sellaj na Allegro - będzie na nową wątrobę...


    [QUOTE=Szczyglo;4655349]
    Co do tego to owszem myślimy nad innego rodzaju huntami ale szukamy czegoś gdzie będzie profit i dobra zabawa a na drakenach tak jest, dla wyjaśnienia 8 drakenów bije na turę po ~2.3k Mario siocha mnie po ~1.2k więc blokanie z nim 8 to nie jest takie cho siup. Jak nie wierzycie to dodam że jest on najniższym lvlem jaki widziałem na castach/ssach/calmerze na drakenach xd
    To jak w takim razie wyrabiasz, skoro matematycznie coś się nie zgadza? ;P (nawet z UHP byś miał problem).

    Chore zabawy na inq xd
    Dzisiaj na podobnym caście też takie widziałem... xdxd .

    Jakieś ssy z drakenów (ograniczyłem się do 7 moobów+ żeby nei spamować)
    1 mob to aż taka różnica?

    Lvl wbity podczas 1go z 3 pozostałych tasków ;]
    Nieźle ciśniesz... ;d .

    [...]Btw. Mario prosił bym napisał iż castował 4dni z rzędu nasze wypady od godziny 20 do ~21.30
    Oj, to będę rzadko kiedy mieć możliwość oglądnąć Waszego casta, szkoda... ;/ .


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [B]^ był za Ciebie XD
    O co chodziło z tym haraczem? ;P .

    Poszliśmy z Mariem ostatni raz (przynajmniej narazie) na drakeny i posypało się xd
    Mam taką tezę, dlaczego macie stosunkowo mało komentarzy, pomimo tak świetnych screenów - chyba po prostu z zazdrości nie chcą Wam ich komentować! :d .

    Jutro idziemy na miasto i mamy nadzieję na 3go albo 4go shield of coruption na calmie :d
    Heh, przed chwilą byłem na caście, gdzie gościu latał z tym shieldem...


    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [...]Pierw poszliśmy po shielda ale po niedługim czasie stwierdziliśmy że zaraz tam uśniemy więc spadamy[...]
    Czyżby tam było aż tak nudno? ;PP .





    #koko
    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ^ Mario, najlepszego ;)
    / daje ss z 28 ml :P Troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale xd
    Ja poprostu nie dbalem o ml i nie dbam : D bo nie musze ciskach co pol hita exure san jak inni :D
    No, faktycznie trochę późno :P . Znaczy się, trochę nie rozumiem... Przecież u palków mlvl idzie w miarę proporcjonalnie do lvla (ofc. w określonym stosunku). Mało czarów używałeś, czy jak?


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tu jakis adv z przed paru dni.
    Fajnie sie dobraly kolorki outfitu z liczba potionow : D
    edit.
    Hehe, ciekawe, czy ktoś już wymyślił na OTSie outfit JP 100% ;dd .


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cze ;]
    Dzisiaj zalogalem zobaczyc co sie dzieje wieczorem jak wrocilem i na wejscie sie zrespil Ghazbaran :D A potem spotkalem typa co wygral aukcje jedynego itemka (prawdopodobnie) na tibi :D
    Farciarz :P . Co poleciało wtedy z Ghaza?


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Achievement za wypicie 100tysiecy potkow albo wiecej nie wiem ile dokladnie bo roznie mowia :C ale malo ludzi chyba to ma ;\ dlatego skrinstrzala zrobilem :S
    btw. sorky za double posta >.>
    Kwestia czasu, każdy prędzej, czy później tyle będzie mieć wypite :P .

    Skąd masz ten Divine Plate - Undead Dragon, czy kupiłeś?


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdyby rp odrazu nie padl to by bubel sie nie poddal i bysmy zrobili hardzior questa :*:*: :_):):) :D: ^^! !!!11 ;p :P! ;] ;] :* :) ;p :D ; ] =]
    Heh, post mnie rozwalił xD .

    Widzę, że nawet pomimo, że miałeś tą potrawkę, odradzającą całą manę, nie daliście rady...

    Jak to wyglądało, że nie daliście rady? Tak się Demy wściekły? ;p .


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na twoje zyczenie
    Powiem Ci: fajnie się Twój palek prezentuje z Justice Seekerem :) . Ale tak w gruncie rzeczy, nie lepiej byłoby Ci nosić dla defa Magic Sworda?


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakies cosik :S
    no zmula poprostu byla...
    A ta fotka z dt to juz zdupczalem bo 4ty przybiegl, a to juz bym spal :D bo od 3 lece nawet na combo xd
    1 za 700+ potrafi pieprznąć xP . Piękne blocki; ten Justice Seeker robi różnicę w bloczeniu?


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sorc wanna be :C tesh kce ~4kk/h
    To smutne, ale nie moge ;((
    Ten pierwszy SS to Deepest Banuta? Jak sobie radzisz z Souleaterami?


    Cytuj koko88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dodam jakies stare eseski bo nie mam narazie duzo nowych :D
    Bardzo sympatyczne Screeny :) . Najlepszy ten block 8 behe.


    #Valaj
    Cytuj Krul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co tam u was slychac?
    Jak się to mówi: "Staro bida" :d .

    Tak serio - fajnie uzupełniasz nubów powyżej swoimi uber hitami ;> . Na prawdę widzieć MSa w akcji to czysta przyjemność : ) .


    #bubel
    Cytuj bublowski _/ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Koko ty hardkorasku :X W koncu znalzlem jakas wene zeby zalozyc konto xd
    Dobrze, niech się temat rozwija... xd .

    Pare sskow, ode mnie.
    Ale za to jakich ;] .

    Mario kazal dodac ze gram Bublem~215 ed i Leondorisem 250rp ;\
    Wyście są strasznie druido-palkowi ;P .


    Cytuj bublowski _/ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aktualnie to chyba jestem jedyna osoba w gildii, ktora sprawdza Poi bossy. Zalezy co masz na mysli przez luruja, jezeli chodzi o lurowanie innym na servisach to takze ja i pare innych osob( nie bede zdradzal nickow), a ogolnie jest spokoj bo siejemy tam postrach :P. Kicki i mass kicki sa jak wszedzie na innych servach. Osobiscie hostowalem okolo 12 Poi servisow i 3 inq i uwazam ze to strata czasu poniewaz wiekszosc graczy na Calmerze to brazylijczycy i wola oni isc na servis z Br'ami czy innymi pajacami :P
    Skoro Brazole nie chcą współpracować... ;> .

    PS.
    SZUKAM FANOW ! :/
    300k/Softy - Omen Sorcerer - Ab`Dendriel - Menera. To się może zastanowię... xD .

    P.S. Podoba mi się Twój styl wstawiania SSów. Blocki na prawdę hardkorowe!



    Ogólnie, co ja będę pisać, że temat na prawdę super prowadzony, looty "słitaśne" i powodujące krańcową chęć hacku, hardy zapierające dech w piersi i piersiach, skoro wszyscy to wiemy. Po prostu keep goin`, wszystkim najlepszego.


    #down
    Co do tego 'mas resa' - chciałem się tylko upewnić.


    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 03-10-2010, 15:43

  7. #1941
    Avatar nor_bixs
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Legnica
    Wiek
    29
    Posty
    257
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj kuba333 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jak w takim razie wyrabiasz, skoro matematycznie coś się nie zgadza? ;P (nawet z UHP byś miał problem).^
    Bo w ciągu jednej tury ataku, siochnie 2x...


    Cytuj kuba333 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hehe, tylko ludziom smak robisz :P . Jak planujesz taskować? Z siocherem (#Mario ofc ;p), czy solo? Jak by to wyglądało, gdybyście jechali na shared expie, tzn. healer tylko leczy, a ty klepiesz Demy - nie zaliczy Demona na Twoje konto?
    Mogą to bić na share, dema zaliczy osobie która więcej walnie, a nie dostanie więcej expa.


    Cytuj kuba333 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie - tak przy okazji - 'mas res' leczy również leczącego, czy tylko innych?
    Mas Res leczy również tego który wypowiada to zaklęcie. A poza tym pomyśl na zdrowy rozsądek: w momencie gdy Mario też ma coś na klacie, to musi i siochać [exura sio] i leczyć siebie [exura gran/vita] to ciężko byłoby mu wyrobić, dlatego mas resuje - leczy siebie i Rogusa razem.

  8. #1942

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Znowu jakies Achievmenty mnie strasza w czasie expa ; C

  9. #1943
    Avatar Naki94
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Co to za achievement? ;d

  10. #1944
    Avatar nor_bixs
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Legnica
    Wiek
    29
    Posty
    257
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    /\
    Za użycie 250ciu Concentrated Demonic Blood'ów.

  11. #1945

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    DHQ Solo done :D Moj pierwszy servis, wiec bylo narazie ~15 osob placacych xd
    Na nastepnym servisie moze bedzie wiecej :D

  12. #1946

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    troche ciulowo to forum teraz wyglada :D
    btw :

  13. #1947
    Avatar Naki94
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Troche to malo powiedziane. Gratulacje loota.

  14. #1948

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    64
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Koko kiedy 300lvl? ;d

    Dawać więcej zdjęć bo ostatnio coś temat staną w miejscu

  15. #1949

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Sir Anbeon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Koko kiedy 300lvl? ;d

    Dawać więcej zdjęć bo ostatnio coś temat staną w miejscu
    300tka juz wbita wczoraj. Skrinka z adv dam potem xd tutaj jakies lotki wczesniejsze co nie wstawilem :

  16. #1950
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Oks to czas na mnie ;]

    Przez dłuższy czas nie miałem jakoś czasu na wbijanie na forum czy tibię ale dziś weekend to dam radę :d


    Cytuj kuba333 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    A takie? :D .
    Takie komentarze mnie niszczą XDDD


    a) ładnie, ładnie :P ; Wy tak co roku nad to morze jeździcie, bo mi się zdaje, albo widziałem gdzieś tu Wasze SSy z tamtego roku...?

    b) te "kokony" hitały za all hp i manę?
    a) nie, nie jeździmy teraz był nasz 'pierwszy raz' XD Zresztą nie było to jakoś zaplanowane, ja byłem z rodzinką w Sopocie a Mario u siostry w Gda :d

    b)kokony biją za ~10k ale wtedy nikt o tym nie widział więc nie miałem szans xd


    Exp. dupny, nie ma co. Czyli wychodzi na to, że #Mario ma ponad 1 mln exp/h? Dłużej zbierajcie te looty, tak mniej - więcej do poziomu #Kurtza z UF! :D .

    Exp jak na takie profity jest dobry a co do expa Maria to na share bym bił z utito+gran dlatego by nam wyszło 700+/h


    Ile ok. wyciągasz expa/h?
    Na sea serp miałem ~320/h teraz bije serpent spawny i mam z 600/h


    Z 'utito'? :P .
    Nie patrze na hity z utito bo to buff a best hit moim zdaniem się liczy tylko 'na czysto'


    Mogłeś te looty pokazać : j .
    Nie dałbym rady, jak już pisałem mialem 200bp loota


    Zdarzają Ci się w ogóle redy przy bloczeniu? ;d .
    Raczej nie, jak widzę że Mario nie nadąża to używam ghp albo uhp zależy co się dzieje xd


    Hehe, tylko ludziom smak robisz :P . Jak planujesz taskować? Z siocherem (#Mario ofc ;p), czy solo? Jak by to wyglądało, gdybyście jechali na shared expie, tzn. healer tylko leczy, a ty klepiesz Demy - nie zaliczy Demona na Twoje konto?
    Taskować oczywiście będę z sio (Mario, Manti, może Bubel) solo ekiem demy biją tylko retardy z icicle, a ja się za nich nie uważam. Na share czy bez musisz zadać największy dmg wtedy masz zaliczonego mooba, a my będziemy bić tak że Sio bije z ava a ja z utito/gran i tyle.


    Fajne hity :P . Na ile hitów starcza mniej-więcej ten buff?
    Na jakieś 4 tury


    Fajna odmiana w SSach :] . Ta część ESphere. dla Kiny harda?
    Jak dla mnie nie ale te mooby biją średnio jeden za 400 na turę xd


    Póki temat na tym nie ucierpiał, to nie mam zastrzeżeń ;D . A tak "serio", zbieraj gp i sellaj na Allegro - będzie na nową wątrobę...
    Na razie sellam tylko ludziom których znam z Tibii przez konto bankowe po prostu, a co wątroby to z kumplami mamy zamiar już sobie zamówić gdyż potem trzeba czekać parę lat to będzie akurat ;]


    To jak w takim razie wyrabiasz, skoro matematycznie coś się nie zgadza? ;P (nawet z UHP byś miał problem).
    Jak już ktoś wcześniej napisał spell leczący wchodzi 2x na turę a dmg tylko raz pozatym czasem mooby biją mniej ja napisałem tylko jakie są średnie tury ;p


    1 mob to aż taka różnica?
    Tak gdyż tam co chwila jest po 6 moobów xd


    O co chodziło z tym haraczem? ;P .
    Taki żarcik na temat światów pvp na których często gildii rządzącej płaci się za exp albo za skresłenie z black listy. My z Mariem na świecie Non-pvp jakim jest Calmera pobraliśmy juz 4 haracze po 100k-200k za możliwość expienia (najczęściej od osób które kupiły chary na allegro gdyż nie przepadamy za takimi dziećmi xd)


    Mam taką tezę, dlaczego macie stosunkowo mało komentarzy, pomimo tak świetnych screenów - chyba po prostu z zazdrości nie chcą Wam ich komentować! :d .
    Ja powiem tylko tyle nie ma czego zazdrościć to tylko pixele ;p
    Choć nie powiem można na nich nieźle zarobić XDDD Ja już z gp uzbierałem ~2000zł :d


    Czyżby tam było aż tak nudno? ;PP .
    Uwierz mi że tak XD

    Jeszcze raz dzięki za tak zajebiście długi komentarz, bez obrazy wolelibyśmy z 5 krótszych niż 1 taki XDDDD ale i tak wielkie dzięki :d


    No nic to teraz jakieś sski xd

    Piękny loocik z 1go z huntów na serpentach ~150k profitu w 2h xd





    i 304 niestety już mam 302, 1szy ded - zawicha kompa, 2gi - kick siochera + 8 moobów xd ale odrobię jak będę miał czas ;p



    To tyle.

    ~Rogus


    Ostatnio zmieniony przez Szczyglo : 11-10-2010, 19:31
    Rogus Lyth ~310ek, Darth Herro ~120 ed, Bruk Alus ~140ms

    Dla jednych smierc to laska dla nas to ostatecznosc. HAIL No Justice !



    NOWA PLYTA PROJEKT OSTRY EMADE JUZ 26 LISTOPADA W SKLEPACH!!!
    http://szalonykefirek.wrzuta.pl/audi...kt_ostry_emade.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. Mój pierwszy smok, giant spider, vampire
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 07-05-2008, 07:40
  4. Mój Pierwszy Smok / 2 Rodzaje
    Przez Victorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 04-05-2008, 17:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •