Reklama
Strona 114 z 134 PierwszaPierwsza ... 1464104112113114115116124 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,696 do 1,710 z 2001

Temat: Moj druid

  1. #1696
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam ciepło pomimo, że dziś tak zimno ^^

    Mario kozackie staty masz tego druta :P
    Słaby chyba loot na tych dl jak na 1,5h co nie?
    No słabiuchny słabiuchny loot był =/



    Dzisiaj mały spam zdjęć z Demonków GRRRRRRRR ;>

























    Jak będą komentarze to nie długo dodam zdjęcia z jakiegoś bossa INQ ! :)
    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 23-01-2010, 16:57

  2. #1697
    Daniel222

    Domyślny

    Świetne te zdjęcia z demon huntu, fajny, aczkolwiek mały domek (taki świat ;/) i ogólnie świetna postać. Życzę więcej sukcesów w dalszej grze.

  3. Reklama
  4. #1698

    Notoryczny Miotacz Postów Chudy jest teraz offline
    Avatar Chudy
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,141
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Eleganckie ss. Co do ostatnich screnów respect dla blokera za 5demców na klatę i dla siohera że mu pomógł i oczywiście dla Ciebie za lvl. Pozdrawiam.

  5. #1699
    Avatar Illidan01
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Świdnica
    Posty
    162
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Super zdjecia , wzorujac sie na tobie zrobilem 5 miesiecy wlasnego druida ktory teraz ma aktualnie 116 poziom lecz na swiecie Secura.
    23:25 Leon Kikemnadil [8]: plz
    23:25 Leon Kikemnadil [8]: 1 wand for druid plz

  6. #1700
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cieszą mnie śliczne komentarze. Dziękuję :>

    Tak jak obiecałem, dzisiaj dodaje kilka fotek z bossa inq.
    Loot pica nie robiłem, bo waste jak cholera :P



















  7. #1701
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobry wieczór!

    Wczoraj po ss'ie postanowiłem wybrać się na hunt w Crystal Cave. Aby znaleźć wolnego blokera zagadałem na gc. Akurat padło na Lord Lobka, który bez większego zastanowienia zwinął manatki z Serpent Spawnów i polecieliśmy. Po dotarciu na miejsce spotkała nas bardzo nieoczekiwana i na dodatek niemiła sytuacja, której nikt z nas się nie spodziewał ;O. Po wejściu w teleport 3 hff'y ustawione były prosto na wave - jak się nie trudno domyślić - ten fakt spowodował śmierć osoby wchodzącej jako pierwsza. Wypadło na Lord Lobka =/

    Jan 26 2010, 14:00:52 CET Died at Level 240 by a fire elemental.
    Lobuś jednak bez zastanowienia wrócił i po tym jak sam wybiłem wredne hff'y poszliśmy bić Spectry. Hunt ten nie przyniósł nam profitu, a wręcz przeciwnie - spore waste.
    Wieczorem zalogowałem się do gry nie mając w ogóle w zamiarze żadnego polowania. Lecz Bubel zagadał i jasno przedstawił swoją propozycję - chciał wyjść we dwóch na kopalnie. Śmiało odpowiedziałem, że jestem chętny, no i poszliśmy ;) Każdy z nas zabrał 25 bp smp i jakieś runki. Przeszliśmy się na sam dół kopalni udowadniając tym faktem, że dwóch magów może sobie tam bardzo dobrze poradzić. Były jednak i hardkorowe sytuacje, gdy na przykład Bubel brał na klatę tyle potworów, że niektórzy rycerze by tego nie przeżyli. Wychodząc znów coś nas zaskoczyło. Na wyższym piętrze dopadł Bubla niezły kombos (coś w stylu triple kicka w wykonaniu Pudziana lol xD). Zostało mu aż 13 hp, lecz mój genialnie wycelowany mas res uratował go przed wypadem do temple. Hunt skończył się dla nas profitem z czego byliśmy bardzo zadowoleni i poszliśmy spać.

    Dziś postanowiłem wybrać się na Behemociki, aby dobić lefel na extra staminie. Jak widać na zdjęciach nie trzeba być wysoko poziomowym rycerzem, aby utrzymać na sobie ciężar sporej ilości tych mocnych koksów. Loot był załosny, więc lootpica nie pokażę :_(

    No, nieźle się rozpisałem. Może to zachęci Was do komentowania ^^ Życzę miłego oglądania słitaśnych fotkóóóófff !
    Ja jutro wyjeżdzam, więc zdjęć nie będzie przez kilka dni. 3mcie się ;)

























  8. #1702
    Avatar mac1ek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    326
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    gratz lvli!

    wrzuć coś więcej na razie nie ma co komentować :D
    (no jest ale ja nie umiem)

    tak zostawiam komenta żeby nie było że nie ma ;DDD

    Your,
    mac1ek

  9. #1703
    Lobek

    Domyślny Słłłłłłłiiittaaaaaaśśśniee XDDD

    Mario co do naszego huntu to nie bylo waste, mielismy profit po 4k na leb XD ;d

  10. #1704
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Elo

    <5 pages owned>

    Mario!

    Koxisz!

    Graty postępów; już dawno tu nie zaglądałem - tylko wczoraj zerknąłem i hmm... Postanowiłem walnąć jakiegoś komenta, bo podobno macie w nich jakieś braki... xd


    Gdzie są te Behe...? Nie pamiętam tej miejscówy. Nie lepiej byłoby Ci nosić spellbooka (najlepiej +3 do mlvla) i Focus Cape? Podobno przy wysokich mlvlach +1 robi widoczną różnicę... Ile tak w ogóle wyciągasz expa na tych "Koksach"?

    Ładny redzik Bubla ;p Ciekawe, czy dałbyś radę, gdyby padł ;j . Druid bloczy 2 Destro+Nighhtmare ;O . Ładnie.

    Szkoda, że nie dałeś więcej screenów ze Spectre, jakoś tak się mi podobają... ;]

    Te Fire Devile na Zuguroshu faktycznie pomagają? I nie lepiej summonować FE? Plx more InQ... :)

    Wyprawa na bossa inq nie wyszła tak jak chcieliśmy, ponieważ jeden z naszych kompanów upadł na glebę i stracił wszystkie swoje lśniąco białe ząbki. Na szczęście ma już zamówioną protezę i wszystko w miarę dobrze się skończyło.
    Fajny tekścik xP . Hity z EW robią wrażenie...

    Nie ma to jak 7 many przy 2 PSach i Loście... ;p

    Cytuj Konradzik92 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    planujesz robic jakieś nowe addony/taski?
    Właśnie! Rób na coś taski! Dobry pomysł... Już Cię widzę na Demon Oak'u... ;]

    O PoI nie piszę, bo taki fart...

    Rozumiem, że z Hellgoraków nie było profitu...?


    #Kniffed~
    O żesz Ty w mordę jeża... 8 Wyrmów... ;O . Mam rozumieć, że na lajcie ubloczone?? GRATY 200 lvla :-)


    #Rogus~
    MMS nie spadł, to waste ;P . 4 Demy na klacie... No, no... To już nie przelewki... :P . Nie mówiąc o 4 Destro, Jogurcie, Fury i Hellhoundzie na raz... ;O Te bloki z Battlefieldu wymiatają. Respect...

    Dołączam się do pytania Szczygla:

    - Rogus - where are you bejbe?

    #Manti
    Ale elo chary ;o . Ile je robiłeś...?? Serio, robią wrażenie... Teraz masz pełne pole do popisu - wszystkie cztery profesje... Mniam, aż się nie mogę doczekać następnej porcji screenów... :] .


    No i to chyba na tyle... Czekam na SSy, choć znając temat, czekania nie będzie dużo... ;-)


    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 02-02-2010, 15:34

  11. #1705
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hello ;)
    No tak jak pisałem wcześniej, miałem krótką przerwę. Teraz powoli wracam do formy ;)

    @kuba333
    Dzięki za świetny komentarz ;>

    Te behemoty znajdują się na Forbidden Islands.
    Książek i narzut dających mlvle nie nosze, gdyż gdy przeżuci się na mnie większa ilość tych potworasów to wyląduję w temple. Z dobrym eq mam większe szanse na przeżycie ;)
    Expa wyciągam z extra staminą około 500k/h a bez około 350k/h.
    Fire Elementale popierdalają po całej sali i słabo pomagają. Fire Devile rządzą ;)

    Dziś mam niestety tylko jedną fotkę, ponieważ mam "zepsutą" rękę i ciężko mi grać xD Stoję i robię runaski =/


  12. #1706
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam.

    Po długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu i problemami z komputerkiem ogłaszam wielki come back! ;>
    Czemu wielki? Bo jestem zajebisty i mam dla was równie zajebiste zdjęcia ^^

    Na sam początek wbity 149 poziom:


    Quarki:






    Kilku żniwiarzy na raz nas nie odstraszy !











    I wreszcie... na sam finał... 150 poziom doświadczenia !
    Przesyłam specjalne pozdrowienia dla moich przyjaciół, dzięki którym osiągnąłem ten poziom! Dzięki Wam : Kniffed , Rogus , Bubel , Bolsiq , Manti , Valaye i wszystkim innym, których nie wymieniłem !!!




    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 18-02-2010, 19:19

  13. #1707
    Avatar danon17
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Widzew Łódź
    Posty
    332
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Myślisz , że 130rp'kiem , da się dobrze zarabiać na War Golemach i na tych Lizardach High~ Itp.



    I skąd Ty bierzesz kasę na te wszystkie expy ? :O

  14. #1708

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    93
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    nie mozesz tych zdjec przycinac...?
    R.A.P

  15. #1709
    Avatar Laress92
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Włocławek
    Wiek
    31
    Posty
    186
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nonono, bardzo ciekawe sski, szczególnie że widzę, że grasz tam gdzie ja ^^. Bardzo dużo screenków z huntów, to lubię ;).

    Powodzenia w dalszej grze.

  16. #1710
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Siema, dzięki za komentarze!

    Myślisz , że 130rp'kiem , da się dobrze zarabiać na War Golemach i na tych Lizardach High~ Itp.

    I skąd Ty bierzesz kasę na te wszystkie expy ? :O
    Nie umiem Ci odpowiedzieć na pierwsze pytanie. Jestem magiem, nie paladynem ;)
    Złoto zdobywam dzięki uczestniczeniu w serwisach questowych, profitom z polowań itd itd...



    Dzisiaj mam do Was jedno, ważne pytanie. Czy jesteście zainteresowani oglądaniem mnie na Tibia Cast lub na filmikach TibiaCam? Pytań się ze względu na to, że nie zawsze uda mi się uchwycić screenem ciekawą sytuację, a w filmikach pokazać da się wszystko. Czekam więc na Wasz odzew ;)










Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. Mój pierwszy smok, giant spider, vampire
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 07-05-2008, 07:40
  4. Mój Pierwszy Smok / 2 Rodzaje
    Przez Victorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 04-05-2008, 17:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •