Reklama
Strona 108 z 134 PierwszaPierwsza ... 85898106107108109110118 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,606 do 1,620 z 2001

Temat: Moj druid

  1. #1606
    Melianus xon

    Domyślny

    Słuchaj, jak masz Ss'y z jakimś przekleństwem to zamarz , bo to niszczy piękno tego tematu ;]

  2. #1607
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Oj oj oj !

    Rogus ;o Welcome ! Kurde nie spodziewałem się , że ty będziesz tutaj wrzucał zdjęcia kurde roks :D
    Czekam na więcej!

    Mario - o widzę come back :D Tak dalej mam nadzieję , że szybko wbijesz 150 :)

    Czytelnicy - spokojnie nie spamujcie ich taka ilością komentarzy -.-.

    Pozdrawiam Szczyglo ;)

  3. Reklama
  4. #1608
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Taka zabawa na test servie. Chłopcy z Unitery bili nas ponad 1h i poszli do depo specjalnie po poty... aj szkoda, że nie udało się im mnie zabić :( "Ogary", że hej ;D



    A tutaj już zdjęcia z rl ;>










  5. #1609
    Rogus Lyth

    Domyślny

    Ale spam ;d
    Coś z wczoraj :)

  6. #1610
    Melianus xon

    Domyślny

    nie wiem po co wstawiacie foty takie bez sensu ;/ nie rozumiem was

  7. #1611
    Lechomir

    Domyślny

    No No Mario ;o. Widzę test Tobie służy :) Bossik do tego pvp najs najs. Bij dalej lvl i życzę bogatego loota :)

    PozdRawiam

  8. #1612
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dzisiaj wstawię dwie fotki głównie, żeby się pochwalić ;>

    Pierwsza z nich. Screen przedstawia jakąś akcję z kopalni, ale główną atrakcją tutaj jest moja nowa, piękniutka tarcza ^^


    A tutaj mlvl z dedykacją dla mojego upierdliwego fana - Melianus xon'a.


    Komentujcie albo w tube dostaniecie.

  9. #1613
    Melianus xon

    Domyślny

    Ale masz Pro blokera padl ten 40 rp (Died at Level 40 by a rat.)
    hahahahahaha xD
    Słabo jedziesz ta trcza z prostego questa jest!! nie wiem czym sie chwalisz chaab swoim "pro blokerem"

    Mysli ze na huncie z 2 ludzmi jest to ze ma wiecej znajomych na naszej-klasie xD pewnie przygarneli chlopaka

  10. #1614
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Elo

    Widzę, że temat dostał "kopa" po wejściu #Rogusa... Jest to miło widziane, jako że screeny reprezentują poziom co najmniej dobry :)


    #Mario
    Wielkie GZ dla Ciebie, że postanowiłeś w końcu kogoś zaprosić do tematu (w końcu również ja Ci to sugerowałem ;p ). Kurde, szkoda mi tego test servera... ;d Ale co tam... Podejrzewam, że screeny z Dark Patch (InQ) właśnie z testa? Bo jeśli nie to seryjne Gz ;o . O lól, Bovnera tam widziałem; był jeszcze ktoś z Unitery? No i standardowy "GZ" mlvla :-)


    #Rogus
    Screeny na prawdę wspaniałe; pokazałeś także dużo starszych ss, za co duży + . Jeśli 9 mlvl miałeś na 164, a teraz dobijasz 10, to już sobie wyobrażam, jaka to sztuka wbić taki mlvl... <;o> W jakim czasie wbiłeś 232-235? Fajny ten screen z adva na 228: "Dark Zaoxus: to sie nie odzywam zeby ci ssa nie popsuc" ;P .


    #Szczyglo
    Wg życzenia ;d . Niestety, nie mogę sobie pozwolić na codzienne komentowanie Waszego tematu, a jest to jeden z trzech, na których jako-tako się udzielam... ;x


    #Melianus
    Próbujesz być śmieszny, ale:

    a) nie tylko na tym temacie można próbować być śmiesznym <dziwi mnie to, że piszesz tylko w tym temacie ?:-$ >;

    b) to, co piszesz, nie jest aż tak śmieszne, żeby było warte napisania; no, tak szczerze, to jest to trochę żenujące;

    c) Dreamers Challenge wbrew pozorom faktycznie na takim lvlu nie jest trudny, ale zdobyć tyle Demonic Essence to jest coś, bo drogie cholerstwo, a na Shielda trzeba tego dużo;


    Zaspamowaliście nam zdjęciami, ale my nie możemy zrewanżować się w taki sposób komentarzami, więc na rewelacje w komentowaniu nie liczcie, bo temat nie jest tak popularny, jak tematy niektórych gildii... Ale póki co reprezentujecie godny poziom i oby tak dalej!

    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 18-09-2009, 14:52

  11. #1615
    Rogus Lyth

    Domyślny

    Witam witam :)

    Tak jakoś nie było czasu na wrzucanie zdjęć to teraz to nadrobię.


    [qoute]Widzę, że temat dostał "kopa" po wejściu #Rogusa... Jest to miło widziane, jako że screeny reprezentują poziom co najmniej dobry :)[/quote]

    Dzięki dzięki muszę cisnąć teraz póki masz czas bo potem polibuda :/

    [quote]W jakim czasie wbiłeś 232-235?[quote]
    3-4 dni nie pamiętam dokładnie :P

    Zaspamowaliście nam zdjęciami, ale my nie możemy zrewanżować się w taki sposób komentarzami, więc na rewelacje w komentowaniu nie liczcie, bo temat nie jest tak popularny, jak tematy niektórych gildii... Ale póki co reprezentujecie godny poziom i oby tak dalej!
    Tak tak jest ciężko:D Wydaje mi się , że zdjęcia nasze są godne tego tematu ale to zależy od punktu widzenia.Może i nie jesteśmy tak popularni jak tematy dużych guildi ale tutaj czynniki są proste nas jest dwóch a ich xyz:) Wiadome , że wrzucamy zdjęcia dla zabawy i dla nas samych ale komentarze motywują i człowiek lepiej się czuje jak zobaczy jakieś ciekawe wypowiedzi.


    Tak w ogóle dzięki Kuba za takie komentarze bo aż chce się zerkać na forum jak się wrzuci zdjęcia czy wierny naszemu tematowi Kuba czy też inni pozostawia swoje opinie i zadadzą ciekawe pytania tak że wielkie dzięki!


    Dobra dość biadolenia jakieś adv i sklejka z poi :)

    A i jeszcze wolicie wycięte foty czy pełne?!

  12. #1616
    Avatar Jacen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Gz dla tego blokera co w hff z exori xd, mój też właśnie tak robił dopóty nie zrozumiał swojego rodzaju głupoty xd

    Gratulacje, w sumie udany druid :) mam w miarę podobnego ed to wiem na co stać taką postać:P byłeś już na helgo?

    ile necro shield u Was stoi?
    Ostatnio zmieniony przez Jacen : 22-09-2009, 16:12

  13. #1617
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Jacen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gz dla tego blokera co w hff z exori xd, mój też właśnie tak robił dopóty nie zrozumiał swojego rodzaju głupoty xd

    Gratulacje, w sumie udany druid :) mam w miarę podobnego ed to wiem na co stać taką postać:P byłeś już na helgo?

    ile necro shield u Was stoi?
    Na helgo nie byłem, bo na inq idę dopiero w niedzielę, a necro shield kosztuje 1kk, a Kniff dał mi go za friko ;>

    Kilka fotek. Przykro mi, że tak rzadko wklejam, ale na hunty wybijam tylko czasem wieczorkami, ponieważ robię runy i poza tym brakuje mi czasu.










    .

  14. #1618
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Gratulujemy Kniffowi kapturka :))


  15. #1619
    Rogus Lyth

    Domyślny

    Heheczki.

    Były wakacje , a tu już koniec no cóż ja też muszę zabrać się za naukę

    Ostatni lvl wbity w te dłuuuuugie wakacje

    Pozdrawiam was wszystkich nie wiem kiedy wrócę :| .

    Pozdrawiam Was ludziska :>

  16. #1620
    Vaderick

    Domyślny

    No , no :)
    SSy na wysokim poziomie :)
    Gratuluję jak i życzę dalszych sukcesów w grze i prowadzeniu tematu xDD
    Pozdro ;)

    Yours ,
    Vaderick

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. Mój pierwszy smok, giant spider, vampire
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 07-05-2008, 07:40
  4. Mój Pierwszy Smok / 2 Rodzaje
    Przez Victorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 04-05-2008, 17:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •