Reklama
Strona 106 z 134 PierwszaPierwsza ... 65696104105106107108116 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,576 do 1,590 z 2001

Temat: Moj druid

  1. #1576
    Avatar Konradzik92
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    216
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Oj Mario Mario wiesz, że mam słabość do Twoich ss'ów :P Jak teraz widze, że nie było komentów to strasznie żałuję, że miałem bana ;S Dobra przechodzimy do ss'ków

    ~Trochę mnie dziwi ze w niektorych huntach z kniffem albo w takich mało niebezpiecznych sytuacjach masz włączoną utamke, z tego jak oglądałem tematy innych gildich rzadko się to zdarzało im :P Jednym z przykładów jaki mi się najbardziej rzucił w pamięć to bicie bossa necro :)


    ~Ciężko na calmerze wbić się na D lair darashii? ile tam k/h wyciągasz? I z tego co widze to zawsze Ci lub wam (jak huncicie w teamie) się zwraca.


    ~Ile masz kasy w banku, nie możesz sobie pozwolić na jakieś waste? Bądź szybszy exp jakieś wrl czy coś? Z tego co widze to na tych dragach ładne profity wyciagasz


    ~Jakieś taski planujesz jeszcze brać? Na zabicie iluś tam potworów?


    ~A z charami na Novie co zrobiłeś? Tzn z itemami tam? WT czy co? :D


    ~A i jeszcze mi się coś przypomniało dlaczego na dlach nie uzywasz frigo hura albo avalanche? to jest oszczędność mowie Ci ;D


    W każdym razie gratuluje i oby tak dalej, jak nie będzie komentów zawsze możesz na mnie liczyć XD
    Cytuj Tiades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie robie sobie jaj
    po prostu po zebraniu miałem open battle na chacie ze starymi...

  2. #1577
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hello ! :)

    Jaki lot z yaka~?
    Nic godnego uwagi, a szkoda :<

    ~Trochę mnie dziwi ze w niektorych huntach z kniffem albo w takich mało niebezpiecznych sytuacjach masz włączoną utamke, z tego jak oglądałem tematy innych gildich rzadko się to zdarzało im Jednym z przykładów jaki mi się najbardziej rzucił w pamięć to bicie bossa necro
    To jest kwestia przypadku. Ja utame mam prawie zawsze włączoną przez przypadek gdyż mam ht z utama blisko leczenia kniffa i no cóż... bywa xDD

    ~Ciężko na calmerze wbić się na D lair darashii? ile tam k/h wyciągasz? I z tego co widze to zawsze Ci lub wam (jak huncicie w teamie) się zwraca.
    Ja chodzę po 10 lub po południu to max 3 osoby . Wyciągam koło 180k/h

    ~Ile masz kasy w banku, nie możesz sobie pozwolić na jakieś waste? Bądź szybszy exp jakieś wrl czy coś? Z tego co widze to na tych dragach ładne profity wyciagasz
    Kolega wróci to przysiedze sporo na hffach żeby lvl podbić .

    ~Jakieś taski planujesz jeszcze brać? Na zabicie iluś tam potworów?
    Narazie nic. Ale w najbliższej przyszłości hyderki. Kniff teraz np śmiga sea serpenty i obiecał skriny z loota i bossa :D

    ~A z charami na Novie co zrobiłeś? Tzn z itemami tam? WT czy co?
    Postacie są w pogotowiu , zawsze jest jakas inna alternatywa gry na innym servie. Nie będzie trzeba startować od początku przynajmniej :P

    ~A i jeszcze mi się coś przypomniało dlaczego na dlach nie uzywasz frigo hura albo avalanche? to jest oszczędność mowie Ci
    Jak mówiłem czasami używam ale kniff woli uderzyc exori Prawie na to samo wychodzi !

    No to odpwoiedziałem na wszystkie pytanka to teraz do rzeczy. Jakoś od cwartku nie miałem chęci na grę dopiero dziś cos porobiłem więc świeżutkie zdjęcia z dzis i jakieś zdjęcie z paladyna :)


    Task na palu (dziewięć już mam )


    Kopalnie z dziś






    No i loot na sam koniec



    No więc takie zdjęcia dziś , może dziś jeszcze skoczę na coś to dorzucę !

    Pozdraiwam !

  3. Reklama
  4. #1578
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Y0

    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hello ;)

    Jaki lot z yaka~?:P

    Fotki extra tylko może już czas na nowe?!
    Ehh, szkoda, że z niej raczej nic wartościowego nie leci, a czasem Frozen Starlight zniknie... ;P Powinni loota dać jakiegoś cennego, ale wypadającego np. niezwykle rzadko. Podobno przy budzeniu Yakchal respi się multum mobów (CSy, Frosty i FroGolemy).

    W tym ostatnim zgodzę się nawet z #Melianusem xd . Dawaj na Wrl, Fro~ albo próbuj z blockerem np. Hellspawnów+Plaguesmitshów, Grimów (?), za Hydranty też bym się nie obraził xP . Nice loot z kop :] .

    Cytuj Melianus xon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [...]3.Jak lubisz oglądać forum gdzie jest pokazywane monotonie to samo to powodzenia(dlatego proszę o rata)

    Nie mam zamiaru się spierać z nikim bo to nie ma sensu ja wydaje swoje opinie.
    Ano, Twoje opinie podlegają komentarzom innych użytkowników Forum... Jak już coś, to poproś lepiej o jakiś hardcore; nie wiem, PoI hunt albo coś xd.


    #Właśnie - próbowaliście już PoI huntu? Chociaż w sumie widzę, że jest Was trzech, to jeszcze jeden ED by się przydał, albo RP...


    Dl'e z rana !
    11:02 Mario of Calmera [120]: Exura

    A wieczór, to u Was się zaczyna po 23-ciej? xD . Heh, DLe ownują; ;P

    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do dragów. One jedyne kochają mnie, a ja kocham je. Prawie zawsze wychodzę na + :)
    Jak tam wzajemne stosunki ze smokami? xD


    Cytuj Konradzik92 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ~A i jeszcze mi się coś przypomniało dlaczego na dlach nie uzywasz frigo hura albo avalanche? to jest oszczędność mowie Ci ;D
    Cytuj Szczyglo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do ava & firgo hura to ja wiem dlaczego on nie używa :D Bo Kniff jest łakomy na expa, a jak Mario używa hura czy ava to on ma mniej :P
    I wszystko jasne xD.

    W każdym razie gratuluje i oby tak dalej, jak nie będzie komentów zawsze możesz na mnie liczyć XD
    Tudzież na mnie ;]]]]]]


    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolega wróci to przysiedze sporo na hffach żeby lvl podbić .
    No, tak, to ja... Wbijaj, wbijaj; będzie na co patrzeć ^^. Filmów żadnych nie robisz?

    Narazie nic. Ale w najbliższej przyszłości hyderki. Kniff teraz np śmiga sea serpenty i obiecał skriny z loota i bossa :D
    No, to spox; ja tam liczę na Demce, Behe i DLe ;d ; Serpent Spawny, hmm...? Ten Noxious Spawn ma niezły loot, może wypadnie łapa... ;P

    Postacie są w pogotowiu , zawsze jest jakas inna alternatywa gry na innym servie. Nie będzie trzeba startować od początku przynajmniej :P
    No, a jak... Ale ja i tak Was widzę na Calmerze ;p

    Jak mówiłem czasami używam ale kniff woli uderzyc exori Prawie na to samo wychodzi !
    Serio? Ale przecież straty w manie nieporównywalnie wyższe dla Kniffa.

    No to odpwoiedziałem na wszystkie pytanka to teraz do rzeczy. Jakoś od cwartku nie miałem chęci na grę dopiero dziś cos porobiłem więc świeżutkie zdjęcia z dzis i jakieś zdjęcie z paladyna :)
    Robisz tym palem task na Mino?

    Pozdraiwam !
    Ja również :]

    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 10-08-2009, 16:08

  5. #1579
    Melianus xon

    Domyślny

    Ehh no coz fotki sa spoko szczegolnie mi sie podobaly plagueshity bo wygladaja z tymi zebami jak z reklamy pasty kolgejt. Ale co tu duzo pisac kurde, czekalem na rata i znow sie zawiodlem. Do venore chyba nie ma tak daleko co? Rat jest zawsze wolny jestem pewny ze dacie rade, chetnie zasponsoruje potiony i dam gp na podroz, to jak?

  6. #1580
    Krizz

    Domyślny

    ladne foćki , widze ladne lvle powbijaliscie . ja teraz mam w planach tez cos pograc tyle ze na innym serwerze .Zachecily mnie do tego ostatnie newsy dotyczace jesiennego 'update' . No nic trzymajcie sie chlopaki gl&hf

  7. #1581
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hej! :)

    Zaczne jak zwykle od wyjaśnień i odpowiedzi.


    Ehh, szkoda, że z niej raczej nic wartościowego nie leci
    A podobno leci, i to całkiem ciekawy przedmiot. Jak informuje Wiki od ostatniego apdejtu spada Robe of the Ice Queen i sztabki zlota.

    A wieczór, to u Was się zaczyna po 23-ciej? xD . Heh, DLe ownują;
    Dokładnie! Wtedy resp potworków bywa najszybszy... niestety jest też multum brazoli :/

    Jak tam wzajemne stosunki ze smokami? xD
    Aż tak bardzo się w to nie zagłębiam :D

    #Właśnie - próbowaliście już PoI huntu? Chociaż w sumie widzę, że jest Was trzech, to jeszcze jeden ED by się przydał, albo RP...
    Powiem szczerze, po paru wizytach w kopalniach, obczajce hffów i plag myślę że jedyna opcją byłby hunt na sealach, bo switche nie przyniosą raczej profitu :/ Ale fakt rp by się przydał xd

    No, tak, to ja... Wbijaj, wbijaj; będzie na co patrzeć . Filmów żadnych nie robisz?
    Narazie nie. Nie widzę zbyt dużego zainteresowania, czy może jednak jest? :) Zastanowie się nad zainwestowanie w TibiCam Tv, o ile byłyby pozytywne komenty na ten temat, i nie parę ale sporo :P

    No, to spox; ja tam liczę na Demce, Behe i DLe ; Serpent Spawny, hmm...? Ten Noxious Spawn ma niezły loot, może wypadnie łapa...
    Demce być może będą :) Gadaliśmy z kniffem na temat hella i yalahar. A task na serpent spawny to sam nie wiem... roboty w ciul i jeszcze trochę a expowisko zatłoczone zapewne... a claw niestety rzadkoz bossa leci :(

    Serio? Ale przecież straty w manie nieporównywalnie wyższe dla Kniffa.
    On jedzie na softach więc raczej go to nie robi... pyka gran lub hura jak tylko podładuje mane :P

    Robisz tym palem task na Mino?
    Hmm, nie ma to obecnie sensu ponieważ to czysta strata czasu, ani na tym nie zarobię a namęczę się jak cholera. Dodam że Nose Ring na Calmerze stoi juz maxymalnie 100k...



    No a teraz drodzy widzowie fotki z wczoraj i dziś!


    20 min na behemotach

    Lvl'ek


    Kopalnie (spodobało nam sie !)







    No i skromny loocik



    Dziś jeszcze jugg hunt więc jutro będą zdjęcia! Pozdrowionka :)

  8. #1582
    Melianus xon

    Domyślny

    Wiecie co ja tu czekam na tego Rata a tu suks non stop chociaz behe dzisiaj. Ja wam wyslalem parcelem na podroz i poty po 50k
    musi starczyc wiem ze to hardCore

  9. #1583
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A podobno leci, i to całkiem ciekawy przedmiot. Jak informuje Wiki od ostatniego apdejtu spada Robe of the Ice Queen i sztabki zlota.
    Czytałeś może newsa na tibia.pl (Hunted)? Był o najeździe Ghazbarana na Guardię; właśnie z tego bossa poleciał ten Robe. Okazało się, że to fail, bo item prawie identyczny z Serpent Coat (1 oz. różnicy ;dd). OFC można wylootować z Yakchal, ale jak tak F. Starlight zniknie to 20~k w dupę, a leci to b.rzadko... No, a te sztabki złota na pewno nie lecą tak często; równie dobrze można je zloocić z Infernalistów.

    Dokładnie! Wtedy resp potworków bywa najszybszy... niestety jest też multum brazoli :/
    Seryjnie szybszy resp?? Ale z tymi Brazolami - racja ;d.

    Aż tak bardzo się w to nie zagłębiam :D
    No, może nie pod takim względem xD ; chodziło mi, czy dalej Ci się tak przyjemnie expi na nich, bez żadnych hardcorów i deadów, chociaż biorąc pod uwagę screeny, trochę niepotrzebnie się pytałem ;PP .

    Powiem szczerze, po paru wizytach w kopalniach, obczajce hffów i plag myślę że jedyna opcją byłby hunt na sealach, bo switche nie przyniosą raczej profitu :/ Ale fakt rp by się przydał xd
    A próbowałeś Diabolic Impów i WRL pod Fenrock? Ponoć niezły exp... No, RP trochę uniwersalna profka, zawsze się przyda :) . A co z HFF?

    Narazie nie. Nie widzę zbyt dużego zainteresowania, czy może jednak jest? :) Zastanowie się nad zainwestowanie w TibiCam Tv, o ile byłyby pozytywne komenty na ten temat, i nie parę ale sporo :P
    No jasne ! W 100% popieram ;]]] . Na moje komenty możesz zawsze liczyć ! :)

    Demce być może będą :) Gadaliśmy z kniffem na temat hella i yalahar. A task na serpent spawny to sam nie wiem... roboty w ciul i jeszcze trochę a expowisko zatłoczone zapewne... a claw niestety rzadkoz bossa leci :(
    No, ale to tak, jak z tą Yakchal - ten Robe też leci b. rzadko, a szansa dużego waste w moment też jest ;p . No i taki claw się może przydać np. przy huntach Meduz, czy jakichś potworów, które paraliżują, albo silnie zatruwają. Możecie spróbować Serpentów+Meduzy za teleportami na Goromie; podobno fajna miejscówa, no i też byle kto tam nie zaglądnie... Albo Banuta, ale tam pewnie tłok.

    On jedzie na softach więc raczej go to nie robi... pyka gran lub hura jak tylko podładuje mane :P
    A, chyba że tak; tak w ogóle jakie #Kniff ma skille? Czy knightowi faktycznie opłaca się bardziej exori gran od zwykłego exori? Bo z doświadczenia wiem, że silniejsze czary są zazwyczaj mniej opłacalne w przeliczeniu mana/obrażenia (np. Ethernal Winter, a Ice Strike)

    Hmm, nie ma to obecnie sensu ponieważ to czysta strata czasu, ani na tym nie zarobię a namęczę się jak cholera. Dodam że Nose Ring na Calmerze stoi juz maxymalnie 100k...
    No, w sumie, jak masz bogatego main chara to się nie pyli... Ale outfita nie robisz?

    [...]

    Kopalnie (spodobało nam sie !)
    Gitnie; może jakieś screeny z klepania ataków, podczas budzenia Yakchal? ;P Te już obecne gitez :) .

    Dziś jeszcze jugg hunt więc jutro będą zdjęcia! Pozdrowionka :)
    Życzę udanego huntu :] .

    Cytuj Melianus xon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ehh no coz fotki sa spoko szczegolnie mi sie podobaly plagueshity bo wygladaja z tymi zebami jak z reklamy pasty kolgejt. Ale co tu duzo pisac kurde, czekalem na rata i znow sie zawiodlem. Do venore chyba nie ma tak daleko co? Rat jest zawsze wolny jestem pewny ze dacie rade, chetnie zasponsoruje potiony i dam gp na podroz, to jak?
    SIGNED xD


    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 17-08-2009, 15:23

  10. #1584
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobry!

    Okazało się, że to fail, bo item prawie identyczny z Serpent Coat (1 oz. różnicy ;dd).
    Ten item to właśnie kiedyś był Serpent Coat, później wycofany z lootu Sea Serpentów od updatu ostatniego zostało dodany jako Robe of the Ice Queen ^.-

    A próbowałeś Diabolic Impów i WRL pod Fenrock? Ponoć niezły exp...
    Nie. I jakoś nie mam przekonania co do tego miejsca, mało potworków, loot z tego tez nie jest zaciekawy (widziałem troche tematów na WoT'cie). Nie wiem nie wiem, zobaczymy :P

    A Hffy będą, jak wróci kolega. Mimo wszystko jest to dobry exp dla maga, niestety loot niedopisuje już tak jak dawniej :/

    Możecie spróbować Serpentów+Meduzy za teleportami na Goromie
    Do tych potworków mam pewny dystans. Meduzy są nieobliczalne. Prawdopodobnie będą zbalansowane podczas jesiennej łatki. Może warto poczekać...

    #Kniff ma skille? Czy knightowi faktycznie opłaca się bardziej exori gran od zwykłego exori?
    95. Gran opłaca się jedynie w potwory które są bardzije wrażliwe na fizyczne ataki, lub bossy tak myślę xD Tam wcześniej może trochę źle się wysłowiłem fakt, używa zwykłych exori, taniej go to wychodzi, to jest prawda :)

    Ale outfita nie robisz?
    Być może sam outfit, a w przyszłości? Kto wie :D

    Co do yakchala, nie wiem kiedy się znów wybierzemy. Póki co czekamy na naszego mska, żeby wybrać się na Juggi bo wczoraj niestety się nie udało.

    Skriny xD











    Lootneliśmy tylko Nightmare Blade, krótki hunt więc dobre i to.

    Do następnego!

  11. #1585
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    baaaaaaaaaaach!

    No kurde fajne zdjęcia ale gdzie są następne? XD

    Gdzie jugi ? :P

    No kurde czekam na zdjęcia pozdro nabsie!

  12. #1586
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ten item to właśnie kiedyś był Serpent Coat, później wycofany z lootu Sea Serpentów od updatu ostatniego zostało dodany jako Robe of the Ice Queen ^.-
    Nie ma już Serpent Coata, czy jest, ale już nie jako loot?

    [...]

    Do tych potworków mam pewny dystans. Meduzy są nieobliczalne. Prawdopodobnie będą zbalansowane podczas jesiennej łatki. Może warto poczekać...
    Racja, oglądałem parę filmików i muszę przyznać, że często się przerzucają, a i hitnąć potrafią nieźle. Do tego to zamienianie w kamień... Ale, jak się ma fuksa, idzie się dorobić ;P

    [...]

    Skriny xD
    Co do tych Grimów - mi się wydaje, że Ziemna różdżka byłaby lepsza, ale w gruncie rzeczy to pare hp nie robi różnicy ;p

    No, to czekam na Jogurty... ;]

    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 15-08-2009, 09:22

  13. #1587
    Melianus xon

    Domyślny

    Grimy rox zawsze chcialem pojsc w takim stroju z kosa do ksiedza ;] xDDDDDDDDD

    ladny nozyk obczailem go podobnym smaruje chleb maslem ;]

    Raty kurde wyslalem juz wiecej kasy i poty ( z pod pachy)

    lol Kuba w lodowce znajdziesz jak nie w domu to w sklepie
    Ostatnio zmieniony przez Melianus xon : 18-08-2009, 08:36

  14. #1588
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam ludziska!
    Mam małą przerwę z grą. Wykorzystuję wakacje na maxa - to jest ważniejsze od gry ^.-
    To tak w skrócie żeby Was poinformować. Jak wrócę to opowiem dokładniej.

    3mcie się!

  15. #1589
    Kastuś

    Domyślny

    Duzo akcji :) bardzo mi sie podobaja :) gZ

  16. #1590
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mario of Calmera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam ludziska!
    Mam małą przerwę z grą. Wykorzystuję wakacje na maxa - to jest ważniejsze od gry ^.-
    To tak w skrócie żeby Was poinformować. Jak wrócę to opowiem dokładniej.

    3mcie się!
    GZ, dobra decyzja :) . Jak już napisałem w temacie Undead Family - po co marnować wakacje na Tibię? Cały rok szkolny przed nami! xD . No to do "zobaczyska" ;]

    #Kastuś
    Ten pan chyba długo z nabijaniem postów nie pociągnie na forum... ;> Ehh... Nie rozumiem, co tak ludziom zależy na avatarach, czy dostępie do Hyde Parku...? ;dd

    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 19-08-2009, 14:43

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. Mój pierwszy smok, giant spider, vampire
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 07-05-2008, 07:40
  4. Mój Pierwszy Smok / 2 Rodzaje
    Przez Victorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 04-05-2008, 17:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •