Reklama
Strona 103 z 134 PierwszaPierwsza ... 35393101102103104105113 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,531 do 1,545 z 2001

Temat: Moj druid

  1. #1531
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mario ile i gdzie biłeś te 4k necro? All na lich hell?

    Bo lubie necro ale 4k zabić to qurwa bp boh bym miał :P
    Tak jak już pisałem wcześniej - zabicie 4k necro zajęło mi tydzień.
    Większość biłem na necro queście. Na Lich Hellu byłem tylko kilka razy, gdy już nie wytrzymywałem w tym jednym miejscu :D
    No ja niestety farta do bohów nie miałem :P

    #
    Mario

    opłaca Ci się brać smp? (widziałem na tym ss z hyderek) Był jakiś loot z tych demców ? Fajny masz domek i addon też nie najgorszy chociaż on mi się tylko na full podoba ;]

    Cały temat jest fajny. Bardzo lubię grę wysokopoziomowymi postaciami szczególnie jeżeli są to postaci magiczne. Życzę dalszych awansów :)

    Zapraszam do mnie i kolegi.
    smp się bardziej opłacają :)) z demów było 2x f axe i dust na 30 minut huntu - bo tak nam się nudziło :D

    Mario wariacie ; p
    Gz addona ^^
    Ty to masz szczęście h lvl blokera i w ogolę masz frajde z gry ;D
    Nic tylko jechać do 150 lvl teraz; p
    Nie lepiej było spzredać soul stone i przyexpić na wrl ?
    O LoL ! Ale długo się już temat trzyma O_o A co do screenów - jak ktoś powiedział up, nie lepiej byłoby sellnąć ten soul stone? Fotki spoko, wbijaj wbijaj 150 lvl ! ;]
    No frajda jest <3 xD
    W życiu nie sprzedał bym soul stone... tyle ile się wymęczyłem bijąc te necrosy to żadna suma pieniędzy by tego nie nagrodziła... A jest jeszcze jeden powód - cena soul stone'a codziennie spadała, więc tym bardziej się nie opłacało.
    A addon będzie na mnie zawsze i zawsze będzie pocieszał moje oko ;)


    Trochę fotek z dzisiaj i wczoraj: :D

    Quest na dwarven legi:





    Pocisnęliśmy kilka faraonów :>



    Dl'ki





















    Pozdro.
    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 22-07-2009, 00:11

  2. #1532
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Oooooooo widzę ładnie ciskasz. Ciekawe profity widzę na dlach i pewnie exp niczego sobie :D No nic ciskaj tak dalej to wejdziesz do końca wakacji do top list ^^

  3. Reklama
  4. #1533
    Avatar garb666
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    196
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @ mario mam pytanie... planuje zrobic dwarven legs quest... i tutaj nasuwa sie moje pytanie przed tym questem musze zrobic jeszcze 1... the hidden city of beregar... to tego questa musze calego zrobic czy tylko tyle bym mogl plynac na beregar?:) i czy latwy ten quest? odpowiedz mi prosze:)

  5. #1534
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    # mario mam pytanie... planuje zrobic dwarven legs quest... i tutaj nasuwa sie moje pytanie przed tym questem musze zrobic jeszcze 1... the hidden city of beregar... to tego questa musze calego zrobic czy tylko tyle bym mogl plynac na beregar?:) i czy latwy ten quest? odpowiedz mi prosze:)
    Quest the hidden city of Beregar jest bardzo prosty - samo łażenie.
    Abyś mógł zrobić questa na dwarven legi musisz mieć zrobiony The hidden city of Beregar do przynajmniej misji "Pythius the Rotten". Dokładniej musisz już móc kupować Rusty Removers, aby zacząć dwarven legi :)
    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 22-07-2009, 16:17

  6. #1535
    Avatar jamada202
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    132
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Widzę że ładne profity wyciągasz na DL :) Lota dzielicie na pół ?

    A co do tych necro to ile tak mniej więcej przez te 4k lootnołeś bohów ?

    Jak bijesz DL to tylko exori frigo? nie bijesz z exevo frigo hur? avalanche?

    Może teraz jakiś wypad na demce?

  7. #1536
    Amil

    Domyślny

    Świetne screeny ;) Mam pytanie.. ile expa na godzine wyciagasz na dl'ach Fenrock ?

  8. #1537

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Gz Gz gz

    Ahh mario mario< ofc szczyglo tez> widze ze ladnie na tej calmerce pogrywacie gz i gl jeszcze raz;)

  9. #1538
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Y0

    Ludzie!... Mario i Ekipa grają !!1!11! I to w dodatku na Calmerze...

    Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyłem temat na drugiej stronie działu; no, ale to jeszcze ujdzie. W momencie natomiast, kiedy zobaczyłem na screenie nicki "Mario of Calmera" i "Kniffed Snake", tudzież "Szczyglo" zrozumiałem, że koment nieunikniony ;P .

    Co mogę 'powiedzieć'?


    ^Serdeczne Graty Setki!!
    Nareszcie, 'stałeś się hlvlem' ;P . Życzę dalszych sukcesów w grze :) .


    ^
    Cytuj Mario of Calmera napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Yeee, wreszcie widzę piękne komentarze! Dziękuję! Od razu się japa sama uśmiecha jak się widzi takie miłe słowa skierowane do swojej osoby ^^
    Yee, wreszcie widzę piękne screeny! Dziękuję! Od razu się japa sama uśmiecha, jak się je widzi ;] . Stary, ten temat zawsze miał u mnie priorytet na równi z tematem Undead Family i chociaż niedawno jeszcze Twój 'hibernował', to nareszcie go ożywiliście. Świetnie, świetnie!


    ^SSy bajeranckie, szczególnie te Grimy i DLe (też mnie to zdziwiło na ostatnich screenach, że nie używasz Frigo Hura, ani Ava; ale i tak dobrze, że jest profit ;).


    ^Z Diptraha chyba nic ciekawego? xd


    ^GZ Dwarven Legów, ale wydaje mi się, że Quest jest jednak trudniejszy ;p Nie zauważyłem, że jeszcze nie robiłeś Banshee Questu...


    ^4K Necro o.O Spoko, niema jak... Na Lich Hellu są większe spawny? Fajnie żeś długo tego Necropharusa bił xd ; no, fakt - pH miałeś niezłego... No, ale jak już napisałeś w realu wszystko gra, więc j###ć pixele ;)


    ^GZ Outfita; tera jeszcze Feru~ Hat plx ;PP Moim zdaniem te questy na tak rzadkie itemy addonowe, jak Soul Stone czy Pirate Boss Set, nie mówiąc o Nose Ringu to wielka pomyłka... To były unikatowe rzeczy, które nawet nie każdy hlvl posiadał, a teraz? Dużo nie stoi na przeszkodzie... ;S Tak BTW: te questy na zabijanie określonej liczby potworów jest do rozpoczęcia DO/OD jakiegoś lvla? Bo Coś słyszałem, ale wolę się upewnić, mając info od osoby obeznanej z questem ;> .


    ^Jakie są objawy zamienienia w kamień przez Meduzę, oprócz zmiany wyglądu?


    ^Ten Obliverator na 3rd Arenie jest taki mocny? Tzn. silniejszy od Demona; Jak hita? Ja miałbym potencjalnie ciekawą taktykę: full mana - energy ring i naparzasz z SD, jak mana spadnie poniżej 1k, zdejmujesz ringa i się GMPkujesz, równocześnie lecząc. Ale jak przeżyłeś, to niezły kozak z Ciebie ;P .


    ^Planujesz jakieś questy? Powiedzmy Inq, Anni; nie pamiętam już, czy robiłeś już PoI i Dreamers Challenge... Może takimi screenami coś zarzucicie?


    #Brithius
    Ciekawi mnie Toje EQ - jesteś po hacku, czy po prostu takie masz? War Golemy podobno nieźle hicą... 3 WG, to fajne bloczenie ;P

    #Szczyglo
    Aby do 200 lvla ;] .

    No, czas mnie goni, a jutro trzeba rano wstawać, więc kończe na dziś. Od kiedy wiem, że temat żyje, będę tu jak najczęściej zaglądać, bo w końcu temat do czegoś zobowiązuje ;P .

    Pzdr ^^

  10. #1539
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hej hej !

    No nie dodawałem fot bo dałem odpocząć i sobie i stamince której prawie nie było po tych necrosach

    Dziękuje za wszystkie komentarze i już zabieram się za odpowiedź na wasze pytanie

    Widzę że ładne profity wyciągasz na DL Lota dzielicie na pół ?

    A co do tych necro to ile tak mniej więcej przez te 4k lootnołeś bohów ?

    Jak bijesz DL to tylko exori frigo? nie bijesz z exevo frigo hur? avalanche?

    Może teraz jakiś wypad na demce?
    Oczywiście lot na pół bo i na pół manasy kupujemy. Bohow bylo chyba z 4 pary. Uzywam frigo & frigo hura a ava tylko czasami

    Świetne screeny Mam pytanie.. ile expa na godzine wyciagasz na dl'ach Fenrock ?
    Ja wyciągam 150-200k , a knajt troszkę mniej

    Ahh mario mario< ofc szczyglo tez> widze ze ladnie na tej calmerce pogrywacie gz i gl jeszcze raz
    Ahhhhhh! Wciąż o nas pamietasz super! No ja cisne , a może i ty wrócisz na nasz calmerke?!

    ^Serdeczne Graty Setki
    Nareszcie, 'stałeś się hlvlem' . Życzę dalszych sukcesów w grze .
    Oj dzięki wielkie i tak czuje się jak zwykły gracz taki jak byłem dawniej nic się nie zmienia w końcu to tylko cyferki.

    ^Z Diptraha chyba nic ciekawego? xd
    Krótko mówiąc to była porażka

    ^4K Necro o.O Spoko, niema jak... Na Lich Hellu są większe spawny? Fajnie żeś długo tego Necropharusa bił xd ; no, fakt - pH miałeś niezłego... No, ale jak już napisałeś w realu wszystko gra, więc j###ć pixele
    No na lich hellu jest dość dużo necro , a w nocy dobry resp więc w miare szybko sie je tam nabijało ale wiadome przy dużym waste.

    ^GZ Outfita; tera jeszcze Feru~ Hat plx Moim zdaniem te questy na tak rzadkie itemy addonowe, jak Soul Stone czy Pirate Boss Set, nie mówiąc o Nose Ringu to wielka pomyłka... To były unikatowe rzeczy, które nawet nie każdy hlvl posiadał, a teraz? Dużo nie stoi na przeszkodzie... ;S Tak BTW: te questy na zabijanie określonej liczby potworów jest do rozpoczęcia DO/OD jakiegoś lvla? Bo Coś słyszałem, ale wolę się upewnić, mając info od osoby obeznanej z questem .
    Zgadzam się z tym widać teraz jak lata 1000 osób w full piracie a kiedyś 10. Co do tych questow to sa wymagania lvlowe np. Minosy mogą bić gracze do 40 poziomu , a hydry gracze powyżej 90 lvl'a.

    ^Jakie są objawy zamienienia w kamień przez Meduzę, oprócz zmiany wyglądu?
    Zostajemy sparaliżowani.

    ^Ten Obliverator na 3rd Arenie jest taki mocny? Tzn. silniejszy od Demona; Jak hita? Ja miałbym potencjalnie ciekawą taktykę: full mana - energy ring i naparzasz z SD, jak mana spadnie poniżej 1k, zdejmujesz ringa i się GMPkujesz, równocześnie lecząc. Ale jak przeżyłeś, to niezły kozak z Ciebie .
    Nie tyle , że mocny ale biłem go na uhach bo manasow już nie miałem i jakoś się udało a parę razy hp sięgało 0

    ^Planujesz jakieś questy? Powiedzmy Inq, Anni; nie pamiętam już, czy robiłeś już PoI i Dreamers Challenge... Może takimi screenami coś zarzucicie?
    Inq będę robil w niedługim czasie , anhi mam już mniej więcej zaplanowane ale tutaj będzie trzeba więcej poczekać. POI robiłem. Dreamers Challenge może wkrótce

    #Brithius
    Ciekawi mnie Toje EQ - jesteś po hacku, czy po prostu takie masz? War Golemy podobno nieźle hicą... 3 WG, to fajne bloczenie
    Tak tak... Brith miał hacka ale już staje na nogi

    #Szczyglo
    Aby do 200 lvla .
    Tu chyba jakaś pomyłeczka bo Yglo nie gra tylko często komentuje temat , a ostatnio wrzucił zdjęcia od Kniffusia !

    Ojjj tak takie komentarze lubie Mam nadzieję , że będzie takich jeszcze wiecej ! A teraz czas na fotki z tego tygodnia nie ma ich dużo ale mało grałem i saą jakie są. No to co lecimyy!

    Kolejny poziom

    Loot

    Dle

    Awans na 116

    Dle


    Fun na helheim <:



    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 26-07-2009, 20:27

  11. #1540
    Avatar kuba
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bładnice k. Skoczowa
    Wiek
    32
    Posty
    1,478
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ilość rzeczonych komentów wprost proporcjonalna do ilości screenów, bo o jakość się nie boję xP .


    Cytuj Mario of Calmera napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tu chyba jakaś pomyłeczka bo Yglo nie gra tylko często komentuje temat , a ostatnio wrzucił zdjęcia od Kniffusia !
    Ano, faktycznie pomyłka xd .


    #Szczyglo
    Wrócisz kiedyś do gry?


    Oczywiście GZ cyferek ;] .

    Mam trochę sentyment do tych DLi chyba ze względu na Graffa z Undead Family ;P W ogóle nie używasz Wave ani Ava na DLach?

    Hellheim chyba bez żadnych hardcorów? Podobno te "pokoiki" z potworami PoI i Braindeatchami to miejscówy do waste ;p

    Pzdr ^^
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 28-07-2009, 02:58

  12. #1541
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ooo widzę bardzo duuużo komentarzyyy -.-

    Mam trochę sentyment do tych DLi chyba ze względu na Graffa z Undead Family ;P W ogóle nie używasz Wave ani Ava na DLach?
    Hellheim chyba bez żadnych hardcorów? Podobno te "pokoiki" z potworami PoI i Braindeatchami to miejscówy do waste ;p
    Jak mówiłem wcześniej prawie że nie używam Ava~ na dlkach, a frigo hur tylko czasami :P

    Waste? Możliwe :) Mimo to z draga spadło nam rh więc nie jest tak źle!

    Dobra no to nowe foteczki panie i panowie! :D










    23:51 Loot of a juggernaut: a great mana potion, demonic essence, 81 gold coins, a heavy mace




    To co, ma być więcej foteczek? To poproszę więcej komentów! :)
    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 28-07-2009, 15:12

  13. #1542
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Elos ;)

    #Szczyglo
    Wrócisz kiedyś do gry?
    Nie , nie mam zamiaru ;)

    Jedziesz Marcin byle tak dalej.

    Co do ava & firgo hura to ja wiem dlaczego on nie używa :D Bo Kniff jest łakomy na expa, a jak Mario używa hura czy ava to on ma mniej :P

    Trzymajcie tak dalej Panowie :* !!
    Ostatnio zmieniony przez Szczyglo : 28-07-2009, 19:36

  14. #1543
    Avatar Mario of Calmera
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dzięki Yglo za komentarzyk xD

    No tak mi się dziś nudzi - pogoda jest bardzo wakacyjna więc wygrzebałem zdjęcia jakieś z Gdańska więc łapcie.

    Ja we własnej osobie !

    Kniff <solo>

    Ja i Ygloo !


    To by było an tyle z rl Chciałem wrzucić te zdjęcia bo tyle lat tu siedzę na tym forum a jeszcze chyba nie wrzucałem

    Wczorajszy fun na undead dragach

    O najs loot z pierwszego

    A potem już nic nie spadło ale waste duże nie było liczy sie zabawa

    Awans i dal dał loot w tym samym momencie

    Loot



    To tyle fot na dziś mam nadzieję , że zobacze jakies pozytywne lub negatywne komentarze !
    Ostatnio zmieniony przez Mario of Calmera : 11-10-2010, 15:30

  15. #1544
    ..::Bobinio::..

    Domyślny

    moja krew ;d
    no tak 3maj ;d


    gl laska <3.

  16. #1545
    Avatar Szczyglo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W Gdańsku było extra wiadome ^^

    Tak się dziś zastanawiam co ty masz w tych ss'ach , że ludzie nie komentują i nie mogę dojść do tego. Może mu powiecie co ma inaczej zrobić bo ja mu nie pomogę bo już was nie kminie :<

    Dajcie jakieś komentarze , a nie !

    Pozdrawiam Yglo !

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. Mój pierwszy smok, giant spider, vampire
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 07-05-2008, 07:40
  4. Mój Pierwszy Smok / 2 Rodzaje
    Przez Victorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 04-05-2008, 17:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •